Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 20-09-2017

Propozycje

Podsumowanie

Odjazd:
5:38
20-09-2017 [Śr]
Typ rozkładu:
Poniedziałek-Czwartek (szkolny)

Propozycje połączeń

Drukuj
Odjazd - Przyjazd Szczegóły znalezionych połączeń Informacje
1 5:43  -  6:28
45 min.
    • 106
    • PORT LOTNICZY  5:43
      Renoma  6:13
    • 6
    • Renoma  6:18
      pl. Bema  6:28
Szczegóły Pokaż
2 6:03  -  6:44
41 min.
    • 106
    • PORT LOTNICZY  6:03
      Renoma  6:35
    • 6
    • Renoma  6:39
      pl. Bema  6:44
Szczegóły Pokaż
3 6:23  -  7:08
45 min.
    • 106
    • PORT LOTNICZY  6:23
      Renoma  6:55
    • 6
    • Renoma  6:58
      pl. Bema  7:08
Szczegóły Pokaż
4 6:38  -  7:20
42 min.
    • 106
    • PORT LOTNICZY  6:38
      Renoma  7:11
    • 6
    • Renoma  7:15
      pl. Bema  7:20
Szczegóły Pokaż
5 6:48  -  7:37
49 min.
    • 106
    • PORT LOTNICZY  6:48
      Renoma  7:23
    • 17
    • Renoma  7:27
      pl. Bema  7:37
Szczegóły Pokaż