Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 21-08-2019

Rozkład jazdy przystanku Wyszyńskiego

Rozkład jazdy przystanku Wyszyńskiego

Węzeł przystankowyWyszyńskiego Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

0L  -> DWORZEC NADODRZE
23:25 0:12 0:14 ...
0L  -> DWORZEC NADODRZE
23:28 0:12 0:14 ...
0P  -> DWORZEC NADODRZE
23:18 0:12 0:14 ...
1  -> BISKUPIN
0:12 0:14 0:18 ...
1  -> MARINO
0:12 0:14 0:18 ...
128  -> ZAKRZÓW
0:12 0:14 0:18 ...
128  -> PILCZYCE
0:12 0:14 0:18 ...
240  -> DWORZEC GŁ. PKP
23:37 23:37 0:12 ...
246  -> Zajezdnia Obornicka
0:12 0:14 0:18 ...
250  -> DWORZEC NADODRZE
23:40 0:12 0:14 ...
904  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:50 0:12 0:14 ...
904  -> Łozina - skrzy.
0:12 0:14 0:18 ...
914  -> Pruszowice
0:12 0:14 0:18 ...
914  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:12 0:14 0:18 ...
914a  -> Kamień Jantarowa
0:12 0:14 0:18 ...
914a  -> Kamień Brylantowa
0:12 0:14 0:18 ...
924  -> Kamień Diamentowa
0:12 0:14 0:18 ...
924  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:12 0:14 0:18 ...
A  -> KOSZAROWA (Szpital)
0:12 0:14 0:18 ...
A  -> RACŁAWICKA (pętla)
0:12 0:14 0:18 ...
N  -> LITEWSKA
23:26 0:12 0:14 ...
N  -> PETRUSEWICZA
0:12 0:14 0:18 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
23:18 0P DWORZEC NADODRZE normalny 20669 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 0P na mapie
23:24 4 Zajezdnia OŁBIN normalny 20670 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 4 na mapie
23:24 A Zajezdnia Obornicka pospieszny 20721   Zobacz trasę linii A na mapie
23:24 A Zajezdnia Obornicka pospieszny 20721   Zobacz trasę linii A na mapie
23:25 0L DWORZEC NADODRZE normalny 20670 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 0L na mapie
23:25 709 Zajezdnia Obornicka okresowy 20721 Solo Zobacz trasę linii 709 na mapie
23:25 709 Zajezdnia Obornicka okresowy 20721 Solo Zobacz trasę linii 709 na mapie
23:28 0L DWORZEC NADODRZE normalny 20670 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 0L na mapie
23:37 240 DWORZEC GŁ. PKP nocny 120669 Solo Zobacz trasę linii 240 na mapie
23:37 240 DWORZEC GŁ. PKP nocny 120669 Solo Zobacz trasę linii 240 na mapie
23:40 250 DWORZEC NADODRZE nocny 120670   Zobacz trasę linii 250 na mapie
23:41 246 KOZANÓW nocny 20722 Solo Zobacz trasę linii 246 na mapie
23:41 246 KOZANÓW nocny 20722 Solo Zobacz trasę linii 246 na mapie
23:42 246 ŚWINIARY nocny 20721 Solo Zobacz trasę linii 246 na mapie
23:42 246 ŚWINIARY nocny 20721 Solo Zobacz trasę linii 246 na mapie
23:45 250 DWORZEC GŁ. PKP nocny 120670   Zobacz trasę linii 250 na mapie
23:47 106 Zajezdnia Obornicka normalny 20721   Zobacz trasę linii 106 na mapie
0:01 708 Zajezdnia Obornicka okresowy 20721   Zobacz trasę linii 708 na mapie
0:04 709 Zajezdnia Obornicka okresowy 20721   Zobacz trasę linii 709 na mapie
0:18 708 Zajezdnia Obornicka okresowy 20721   Zobacz trasę linii 708 na mapie