Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 13-11-2018

Rozkład jazdy przystanku Sztabowa

Rozkład jazdy przystanku Sztabowa

Węzeł przystankowySztabowa Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

2  -> BISKUPIN
5:04 5:11 5:12 ...
2  -> KRZYKI
5:02 5:07 5:07 ...
6  -> KOWALE
4:46 4:47 5:06 ...
6  -> KRZYKI
5:20 5:21 5:21 ...
7  -> MARINO
4:28 4:30 4:31 ...
7  -> KLECINA
4:37 4:50 5:10 ...
14  -> FAT
5:22 5:36 5:38 ...
17  -> SĘPOLNO
4:50 5:02 5:03 ...
17  -> KLECINA
4:52 4:55 5:15 ...
20  -> LEŚNICA
5:09 5:11 5:11 ...
20  -> OPORÓW
5:24 5:26 5:26 ...
24  -> OSOBOWICE
5:38 5:39 5:58 ...
24  -> OSOBOWICE
4:35 4:39 4:42 ...
247  -> POLANOWICE
0:08 0:08 0:09 ...
247  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:07 0:07 0:09 ...
248  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:07 0:07 0:09 ...
248  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:07 0:07 0:09 ...
257  -> ŚLAZOWA (pętla)
23:17 23:17 0:07 ...
257  -> RĘDZIN
23:48 0:07 0:07 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
4:07 247 SKARBOWCÓW (Pętla) nocny 11317 Solo Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:07 248 KRZYKI nocny 11317 Solo Zobacz trasę linii 248 na mapie
4:08 247 Zajezdnia Obornicka nocny 11318 Solo Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:08 247 Zajezdnia Obornicka nocny 11318 Solo Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:09 3 LEŚNICA normalny 11208 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 3 na mapie
4:09 10 LEŚNICA normalny 11208   Zobacz trasę linii 10 na mapie
4:09 247 SKARBOWCÓW (Pętla) nocny 11317   Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:09 247 Zajezdnia Obornicka nocny 11318   Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:09 248 KRZYKI nocny 11317 Solo Zobacz trasę linii 248 na mapie
4:11 32 KOZANÓW (Dokerska) normalny 11208   Zobacz trasę linii 32 na mapie
4:13 32 GAJ normalny 11208   Zobacz trasę linii 32 na mapie
4:14 33 PILCZYCE normalny 11208   Zobacz trasę linii 33 na mapie
4:17 31 STADION WROCŁAW (Królewiecka) normalny 11208   Zobacz trasę linii 31 na mapie
4:19 10 LEŚNICA normalny 11208   Zobacz trasę linii 10 na mapie
4:20 10 LEŚNICA normalny 11208   Zobacz trasę linii 10 na mapie
4:20 11 KROMERA normalny 11208   Zobacz trasę linii 11 na mapie
4:20 11 KROMERA normalny 11208   Zobacz trasę linii 11 na mapie
4:21 31 STADION WROCŁAW (Królewiecka) normalny 11208   Zobacz trasę linii 31 na mapie
4:22 257 FAT nocny 11317   Zobacz trasę linii 257 na mapie
4:22 257 FAT nocny 11317 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie