Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 17-06-2019

Rozkład jazdy przystanku Paprotna

Rozkład jazdy przystanku Paprotna

Węzeł przystankowyPaprotna Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

105  -> ŚWINIARY
23:35 0:13 0:22 ...
105  -> ŚWINIARY
23:33 23:34 0:13 ...
108  -> DWORZEC NADODRZE
0:13 0:22 0:22 ...
108  -> Pracze Widawskie
0:13 0:22 0:22 ...
111  -> PL. GRUNWALDZKI
0:13 0:22 0:22 ...
111  -> KMINKOWA
0:13 0:22 0:22 ...
241  -> Zajezdnia Obornicka
0:13 0:22 0:22 ...
246  -> Zajezdnia Obornicka
0:10 0:13 0:22 ...
253  -> Zajezdnia Obornicka
0:13 0:22 0:22 ...
305  -> Pracze Widawskie
0:13 0:22 0:22 ...
305  -> KROMERA
0:13 0:22 0:22 ...
602  -> DWORZEC GŁ. PKP
0:13 0:22 0:22 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
23:21 K Zajezdnia Obornicka pospieszny 23149 Solo Zobacz trasę linii K na mapie
23:21 K Zajezdnia Obornicka pospieszny 23149 Solo Zobacz trasę linii K na mapie
23:23 119 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 119 na mapie
23:24 A Zajezdnia Obornicka pospieszny 23149   Zobacz trasę linii A na mapie
23:24 K Zajezdnia Obornicka pospieszny 23149   Zobacz trasę linii K na mapie
23:25 119 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 119 na mapie
23:25 132 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 132 na mapie
23:26 111 Zajezdnia Obornicka normalny 23149 Solo Zobacz trasę linii 111 na mapie
23:26 257 OSOBOWICE nocny 23150   Zobacz trasę linii 257 na mapie
23:27 119 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 119 na mapie
23:27 144 Zajezdnia Obornicka normalny 23149 Solo Zobacz trasę linii 144 na mapie
23:27 149 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 149 na mapie
23:27 K Zajezdnia Obornicka pospieszny 23149   Zobacz trasę linii K na mapie
23:28 119 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 119 na mapie
23:28 132 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 132 na mapie
23:30 246 KOZANÓW nocny 23150 Solo Zobacz trasę linii 246 na mapie
23:30 246 KOZANÓW nocny 23150 Solo Zobacz trasę linii 246 na mapie
23:31 111 Zajezdnia Obornicka normalny 23149 Solo Zobacz trasę linii 111 na mapie
23:32 128 Zajezdnia Obornicka normalny 23149   Zobacz trasę linii 128 na mapie
23:32 246 KOZANÓW nocny 23150   Zobacz trasę linii 246 na mapie