Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 22-04-2019

Rozkład jazdy przystanku Ojca Beyzyma

Rozkład jazdy przystanku Ojca Beyzyma

Węzeł przystankowyOjca Beyzyma Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

119  -> SOŁTYSOWICE
4:57 5:01 5:01 ...
119  -> BLACHARSKA
4:27 4:46 5:13 ...
136  -> KOZANÓW
5:02 5:03 5:03 ...
136  -> TARNOGAJ
4:18 4:24 4:24 ...
14  -> FAT
4:39 4:46 4:47 ...
20  -> LEŚNICA
5:04 5:05 5:24 ...
20  -> LEŚNICA
5:05 5:07 5:25 ...
24  -> OSOBOWICE
4:33 4:33 4:37 ...
248  -> Zajezdnia Obornicka
4:38 4:38 0:10 ...
257  -> ŚLAZOWA (pętla)
3:41 3:41 23:13 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
2:27 257 FAT nocny 11743   Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:27 257 FAT nocny 11743 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:29 257 FAT nocny 11743 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:41 257 RĘDZIN nocny 11744 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:41 257 RĘDZIN nocny 11744 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:43 257 RĘDZIN nocny 11744   Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:27 257 FAT nocny 11743   Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:27 257 FAT nocny 11743 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:29 257 FAT nocny 11743 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:41 257 ŚLAZOWA (pętla) nocny 11744 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:41 257 ŚLAZOWA (pętla) nocny 11744 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:43 257 OSOBOWICE nocny 11744   Zobacz trasę linii 257 na mapie
4:07 136 GAJ normalny 11744 Solo Zobacz trasę linii 136 na mapie
4:09 4 OPORÓW normalny 11651   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:14 24 GRABISZYNEK normalny 11651   Zobacz trasę linii 24 na mapie
4:16 4 OPORÓW normalny 11651   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:18 136 TARNOGAJ normalny 11744   Zobacz trasę linii 136 na mapie
4:22 24 GRABISZYNEK normalny 11651   Zobacz trasę linii 24 na mapie
4:22 247 Zajezdnia Obornicka nocny 11743   Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:24 136 TARNOGAJ normalny 11744   Zobacz trasę linii 136 na mapie