Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 15-01-2019

Rozkład jazdy przystanku Mielecka

Rozkład jazdy przystanku Mielecka

Węzeł przystankowyMielecka Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

136  -> KOZANÓW
5:01 5:02 5:02 ...
136  -> TARNOGAJ
4:25 4:25 4:25 ...
14  -> FAT
4:39 4:45 4:45 ...
20  -> LEŚNICA
5:05 5:06 5:07 ...
20  -> OPORÓW
4:31 4:36 4:53 ...
24  -> OSOBOWICE
5:34 5:34 5:54 ...
24  -> OSOBOWICE
4:33 4:35 4:38 ...
248  -> Zajezdnia Obornicka
4:37 4:37 0:11 ...
257  -> ŚLAZOWA (pętla)
3:42 3:42 23:14 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
2:26 257 FAT nocny 11553   Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:26 257 FAT nocny 11553 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:28 257 FAT nocny 11553 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:42 257 RĘDZIN nocny 11554 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:42 257 RĘDZIN nocny 11554 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:44 257 RĘDZIN nocny 11554   Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:26 257 FAT nocny 11553 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:26 257 FAT nocny 11553   Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:28 257 FAT nocny 11553 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:42 257 ŚLAZOWA (pętla) nocny 11554 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:42 257 ŚLAZOWA (pętla) nocny 11554 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:44 257 OSOBOWICE nocny 11554   Zobacz trasę linii 257 na mapie
4:08 136 GAJ normalny 11554 Solo Zobacz trasę linii 136 na mapie
4:09 4 OPORÓW normalny 11453   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:14 24 GRABISZYNEK normalny 11453   Zobacz trasę linii 24 na mapie
4:15 4 OPORÓW normalny 11453   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:21 24 GRABISZYNEK normalny 11453   Zobacz trasę linii 24 na mapie
4:22 247 Zajezdnia Obornicka nocny 11553   Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:25 11 KROMERA normalny 11453   Zobacz trasę linii 11 na mapie
4:25 136 TARNOGAJ normalny 11554   Zobacz trasę linii 136 na mapie