Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 17-06-2019

Rozkład jazdy przystanku Kamieńskiego

Rozkład jazdy przystanku Kamieńskiego

Węzeł przystankowyKamieńskiego Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

1  -> BISKUPIN
0:03 0:06 0:06 ...
1  -> MARINO
0:03 0:06 0:06 ...
7  -> MARINO
23:33 23:33 0:03 ...
7  -> KLECINA
23:33 0:03 0:06 ...
129  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:03 0:06 0:06 ...
129  -> PORT LOTNICZY
0:03 0:06 0:06 ...
130  -> PAWŁOWICE (Widawska)
0:03 0:06 0:06 ...
130  -> POLANOWICE
0:03 0:06 0:06 ...
144  -> Wojszycka
0:03 0:06 0:06 ...
144  -> KAMIEŃSKIEGO (Pętla)
0:03 0:06 0:06 ...
15  -> MARINO
0:03 0:06 0:06 ...
15  -> PARK POŁUDNIOWY
0:03 0:06 0:06 ...
247  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:03 0:06 0:06 ...
247  -> POLANOWICE
0:37 0:37 0:03 ...
248  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:07 0:03 0:06 ...
908  -> SZYMANÓW
23:50 0:03 0:06 ...
908  -> DWORZEC NADODRZE
0:03 0:06 0:06 ...
930  -> KROMERA
0:03 0:06 0:06 ...
930  -> KRZYŻANOWICE
0:03 0:06 0:06 ...
K  -> KAMIEŃSKIEGO (Pętla)
0:03 0:06 0:06 ...
K  -> GAJ - pętla
0:03 0:06 0:06 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
23:29 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23123 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:30 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23124 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:31 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23123 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:31 N Zajezdnia Obornicka pospieszny 23123   Zobacz trasę linii N na mapie
23:33 7 MARINO normalny 23015 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:33 7 MARINO normalny 23015 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:33 7 KLECINA normalny 23016   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:33 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23123 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:33 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23124 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:34 7 KRZYKI normalny 23016   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:34 7 KRZYKI normalny 23016   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:36 7 KRZYKI normalny 23016   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:36 7 MARINO normalny 23015 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:36 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23123 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:36 130 Zajezdnia Obornicka normalny 23124 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
23:36 K POLANOWICE pospieszny 23123 Solo Zobacz trasę linii K na mapie
23:38 144 Zajezdnia Obornicka normalny 23124   Zobacz trasę linii 144 na mapie
23:39 144 Zajezdnia Obornicka normalny 23124   Zobacz trasę linii 144 na mapie
23:40 128 Zajezdnia Obornicka normalny 23123   Zobacz trasę linii 128 na mapie
23:42 N Zajezdnia Obornicka pospieszny 23123   Zobacz trasę linii N na mapie