Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 15-10-2018

Rozkład jazdy przystanku KRZYKI

Rozkład jazdy przystanku KRZYKI

Węzeł przystankowyKRZYKI Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

2  -> BISKUPIN
0:04 0:04 0:04 ...
2  -> KRZYKI
0:04 0:04 0:04 ...
6  -> KOWALE
0:04 0:04 0:04 ...
6  -> KRZYKI
0:04 0:04 0:04 ...
7  -> MARINO
0:04 0:04 0:04 ...
7  -> KRZYKI
23:39 0:04 0:04 ...
107  -> DW. ŚWIEBODZKI
0:04 0:04 0:04 ...
107  -> KRZYKI
0:04 0:04 0:04 ...
112  -> KRZYKI
0:04 0:04 0:04 ...
112  -> DWORZEC GŁ. PKP
0:04 0:04 0:04 ...
113  -> DWORZEC GŁ. PKP
0:04 0:04 0:04 ...
113  -> KRZYKI
0:04 0:04 0:04 ...
125  -> BROCHÓW
0:04 0:04 0:04 ...
126  -> KOZANÓW
0:04 0:04 0:04 ...
17  -> SĘPOLNO
0:04 0:04 0:04 ...
17  -> KLECINA
0:04 0:04 0:04 ...
247  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:04 0:04 0:04 ...
247  -> POLANOWICE
0:03 0:03 0:04 ...
248  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:04 0:04 0:04 ...
248  -> RACŁAWICKA (pętla)
0:04 0:04 0:04 ...
249  -> JARNOŁTÓW
0:04 0:04 0:04 ...
249  -> JARNOŁTÓW
0:04 0:04 0:04 ...
602  -> Biskupice Podgórne L...
0:04 0:04 0:04 ...
612  -> DWORZEC GŁ. PKP
0:04 0:04 0:04 ...
612  -> DWORZEC GŁ. PKP
0:04 0:04 0:04 ...
D  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
0:04 0:04 0:04 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
23:39 7 KRZYKI normalny 11216   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:39 7 KLECINA normalny 11215   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:39 7 KRZYKI normalny 11216 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:39 7 KRZYKI normalny 11216   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:42 251 KRZYKI nocny 11310 Solo Zobacz trasę linii 251 na mapie
23:42 251 KRZYKI nocny 11310 Solo Zobacz trasę linii 251 na mapie
23:43 7 Zajezdnia BOREK normalny 11216   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:44 17 Zajezdnia BOREK normalny 11216   Zobacz trasę linii 17 na mapie
23:44 602 Zajezdnia Obornicka podmiejski 11308   Zobacz trasę linii 602 na mapie
23:44 602 PETRUSEWICZA podmiejski 11308 Solo Zobacz trasę linii 602 na mapie
23:45 7 Zajezdnia BOREK normalny 11216   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:45 144 KRZYKI normalny 11310 Solo Zobacz trasę linii 144 na mapie
23:46 602 Zajezdnia Obornicka podmiejski 11308   Zobacz trasę linii 602 na mapie
23:47 126 Zajezdnia Obornicka normalny 11308   Zobacz trasę linii 126 na mapie
23:48 602 PETRUSEWICZA podmiejski 11308   Zobacz trasę linii 602 na mapie
23:49 2 KRZYKI normalny 11216   Zobacz trasę linii 2 na mapie
23:49 2 KRZYKI normalny 11216 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 2 na mapie
23:49 126 Zajezdnia Obornicka normalny 11310 Solo Zobacz trasę linii 126 na mapie
23:49 126 Zajezdnia Obornicka normalny 11310 Solo Zobacz trasę linii 126 na mapie
23:52 17 Zajezdnia BOREK normalny 11216   Zobacz trasę linii 17 na mapie