Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 23-10-2019

Rozkład jazdy przystanku Jastrzębia

Rozkład jazdy przystanku Jastrzębia

Węzeł przystankowyJastrzębia Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

2  -> KRZYKI
5:04 5:08 5:09 ...
2  -> BISKUPIN
5:01 5:02 5:09 ...
6  -> KOWALE
4:44 4:44 4:45 ...
6  -> KRZYKI
5:04 5:23 5:23 ...
7  -> KLECINA
4:52 5:10 5:12 ...
7  -> MARINO
4:53 4:53 4:54 ...
17  -> KLECINA
4:54 4:57 5:02 ...
17  -> SĘPOLNO
4:46 4:48 5:00 ...
247  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:07 0:09 0:09 ...
247  -> POLANOWICE
0:01 0:06 0:07 ...
248  -> RACŁAWICKA (pętla)
0:07 0:09 0:09 ...
248  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:07 0:09 0:09 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
4:31 31 GAJ normalny 11212   Zobacz trasę linii 31 na mapie
4:32 31 GAJ normalny 11212   Zobacz trasę linii 31 na mapie
4:33 4 OPORÓW normalny 11212   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:34 14 GRABISZYNEK normalny 11212   Zobacz trasę linii 14 na mapie
4:35 0L DWORZEC NADODRZE normalny 11212   Zobacz trasę linii 0L na mapie
4:35 0L DWORZEC GŁ. PKP normalny 11212   Zobacz trasę linii 0L na mapie
4:35 0L DWORZEC NADODRZE normalny 11212   Zobacz trasę linii 0L na mapie
4:35 0L DWORZEC GŁ. PKP normalny 11212   Zobacz trasę linii 0L na mapie
4:35 0L DWORZEC NADODRZE normalny 11212   Zobacz trasę linii 0L na mapie
4:35 4 OPORÓW normalny 11212   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:35 31 STADION WROCŁAW (Królewiecka) normalny 11212   Zobacz trasę linii 31 na mapie
4:36 31 GAJ normalny 11212   Zobacz trasę linii 31 na mapie
4:37 10 LEŚNICA normalny 11212   Zobacz trasę linii 10 na mapie
4:37 14 FAT normalny 11212   Zobacz trasę linii 14 na mapie
4:37 33 SĘPOLNO normalny 11212   Zobacz trasę linii 33 na mapie
4:38 7 KRZYKI normalny 11211 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
4:38 14 FAT normalny 11212   Zobacz trasę linii 14 na mapie
4:39 7 KRZYKI normalny 11211 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
4:39 7 KRZYKI normalny 11211 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 7 na mapie
4:39 14 FAT normalny 11212   Zobacz trasę linii 14 na mapie