Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 20-02-2018

Rozkład jazdy przystanku HALLERA

Rozkład jazdy przystanku HALLERA

Węzeł przystankowyHALLERA Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

2  -> BISKUPIN
0:08 0:08 0:10 ...
2  -> KRZYKI
0:08 0:08 0:10 ...
6  -> KOWALE
0:08 0:08 0:10 ...
6  -> KRZYKI
0:08 0:08 0:10 ...
7  -> MARINO
0:08 0:08 0:10 ...
7  -> KRZYKI
23:59 0:08 0:08 ...
126  -> KOZANÓW
0:08 0:08 0:10 ...
126  -> KOZANÓW
0:08 0:08 0:10 ...
127  -> PARK POŁUDNIOWY
0:08 0:08 0:10 ...
127  -> PARK POŁUDNIOWY
0:08 0:08 0:10 ...
133  -> BROCHÓW
0:08 0:08 0:10 ...
133  -> Auchan
0:08 0:08 0:10 ...
136  -> KOZANÓW
0:08 0:08 0:10 ...
136  -> TARNOGAJ
0:08 0:08 0:10 ...
14  -> FAT
0:08 0:08 0:10 ...
144  -> KAMIEŃSKIEGO (Pętla)
0:08 0:08 0:10 ...
144  -> Wojszycka
0:08 0:08 0:10 ...
17  -> SĘPOLNO
0:08 0:08 0:10 ...
17  -> KLECINA
0:08 0:08 0:10 ...
20  -> LEŚNICA
0:08 0:08 0:10 ...
20  -> OPORÓW
0:08 0:08 0:10 ...
24  -> OSOBOWICE
0:08 0:08 0:10 ...
247  -> POLANOWICE
0:07 0:07 0:08 ...
247  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:08 0:08 0:10 ...
248  -> POŚWIĘCKA (Ośrodek z...
0:08 0:08 0:10 ...
248  -> RACŁAWICKA (pętla)
0:08 0:08 0:10 ...
257  -> ŚLAZOWA (pętla)
0:08 0:08 0:10 ...
257  -> RĘDZIN
0:08 0:08 0:10 ...
602  -> Biskupice Podgórne L...
0:08 0:08 0:10 ...
D  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
0:08 0:08 0:10 ...
D  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
0:08 0:08 0:10 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
23:50 126 Zajezdnia Obornicka normalny 11304   Zobacz trasę linii 126 na mapie
23:50 126 Zajezdnia Obornicka normalny 11304   Zobacz trasę linii 126 na mapie
23:52 11 Zajezdnia BOREK normalny 11252   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:52 31 Zajezdnia BOREK normalny 11209   Zobacz trasę linii 31 na mapie
23:55 11 Zajezdnia BOREK normalny 11252   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:55 31 Zajezdnia BOREK normalny 11209   Zobacz trasę linii 31 na mapie
23:55 31 Zajezdnia BOREK normalny 11209   Zobacz trasę linii 31 na mapie
23:57 11 Zajezdnia BOREK normalny 11209   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:59 7 KRZYKI normalny 11209   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:59 7 KLECINA normalny 11209   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:59 7 KRZYKI normalny 11209   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:59 7 KRZYKI normalny 11209   Zobacz trasę linii 7 na mapie
23:59 11 Zajezdnia BOREK normalny 11252   Zobacz trasę linii 11 na mapie
0:07 11 Zajezdnia BOREK normalny 11209   Zobacz trasę linii 11 na mapie
0:07 247 POLANOWICE nocny 11304 Solo Zobacz trasę linii 247 na mapie
0:07 247 POLANOWICE nocny 11304 Solo Zobacz trasę linii 247 na mapie
0:08 247 POLANOWICE nocny 11304   Zobacz trasę linii 247 na mapie
0:23 257 FAT nocny 11352 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
0:23 257 FAT nocny 11352   Zobacz trasę linii 257 na mapie
0:25 257 FAT nocny 11352 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie