Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 15-01-2019

Rozkład jazdy przystanku Gajowicka

Rozkład jazdy przystanku Gajowicka

Węzeł przystankowyGajowicka Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

126  -> KOZANÓW
4:44 4:44 4:44 ...
127  -> KOZANÓW
5:26 5:29 5:29 ...
127  -> ZWYCIĘSKA
4:53 4:53 4:56 ...
133  -> BROCHÓW
5:07 5:16 5:27 ...
136  -> KOZANÓW
5:00 5:01 5:01 ...
136  -> TARNOGAJ
4:26 4:27 4:27 ...
14  -> FAT
4:38 4:43 4:43 ...
144  -> Wojszycka
4:34 4:43 4:43 ...
144  -> KAMIEŃSKIEGO (Pętla)
5:03 5:03 5:11 ...
20  -> LEŚNICA
5:06 5:08 5:08 ...
20  -> OPORÓW
5:27 5:29 5:29 ...
24  -> OSOBOWICE
5:35 5:36 5:55 ...
24  -> OSOBOWICE
4:34 4:36 4:39 ...
248  -> Zajezdnia Obornicka
4:36 4:36 0:12 ...
257  -> ŚLAZOWA (pętla)
3:43 3:43 23:15 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
2:25 257 FAT nocny 11539   Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:25 257 FAT nocny 11539 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:27 257 FAT nocny 11539 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:43 257 RĘDZIN nocny 11540 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:43 257 RĘDZIN nocny 11540 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
2:45 257 RĘDZIN nocny 11540   Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:25 257 FAT nocny 11539 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:25 257 FAT nocny 11539   Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:27 257 FAT nocny 11539 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:43 257 ŚLAZOWA (pętla) nocny 11540 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:43 257 ŚLAZOWA (pętla) nocny 11540 Solo Zobacz trasę linii 257 na mapie
3:45 257 OSOBOWICE nocny 11540   Zobacz trasę linii 257 na mapie
4:09 4 OPORÓW normalny 11451   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:09 136 GAJ normalny 11540 Solo Zobacz trasę linii 136 na mapie
4:13 4 OPORÓW normalny 11451   Zobacz trasę linii 4 na mapie
4:14 24 GRABISZYNEK normalny 11451   Zobacz trasę linii 24 na mapie
4:19 24 GRABISZYNEK normalny 11451   Zobacz trasę linii 24 na mapie
4:21 247 Zajezdnia Obornicka nocny 11539   Zobacz trasę linii 247 na mapie
4:23 11 KROMERA normalny 11451   Zobacz trasę linii 11 na mapie
4:24 11 KROMERA normalny 11451   Zobacz trasę linii 11 na mapie