Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 21-08-2019

Rozkład jazdy przystanku GALERIA DOMINIKAŃSKA

Rozkład jazdy przystanku GALERIA DOMINIKAŃSKA

Węzeł przystankowyGALERIA DOMINIKAŃSKA Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

2  -> KRZYKI
23:23 0:07 0:07 ...
2  -> BISKUPIN
0:07 0:07 0:07 ...
3  -> LEŚNICA
0:07 0:07 0:07 ...
3  -> KSIĘŻE MAŁE
0:07 0:07 0:07 ...
4  -> OPORÓW
0:07 0:07 0:07 ...
4  -> OPORÓW
0:07 0:07 0:07 ...
5  -> OPORÓW
0:07 0:07 0:07 ...
5  -> KSIĘŻE MAŁE
0:07 0:07 0:07 ...
8  -> TARNOGAJ
0:07 0:07 0:07 ...
8  -> ZAWALNA
0:07 0:07 0:07 ...
9  -> SĘPOLNO
0:07 0:07 0:07 ...
9  -> Uniwersytet Ekonomic...
0:07 0:07 0:07 ...
10  -> BISKUPIN
0:07 0:07 0:07 ...
10  -> LEŚNICA
0:07 0:07 0:07 ...
11  -> GRABISZYŃSKA (Cmenta...
23:22 23:42 0:07 ...
11  -> KROMERA
23:23 23:23 0:07 ...
110  -> Iwiny (Rondo)
0:07 0:07 0:07 ...
110  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:07 0:07 0:07 ...
114  -> BIEŃKOWICE
0:07 0:07 0:07 ...
114  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:07 0:07 0:07 ...
120  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:07 0:07 0:07 ...
120  -> TRESTNO (pętla)
0:07 0:07 0:07 ...
17  -> SĘPOLNO
0:07 0:07 0:07 ...
17  -> KLECINA
0:07 0:07 0:07 ...
23  -> KROMERA
0:07 0:07 0:07 ...
23  -> KROMERA
0:07 0:07 0:07 ...
241  -> NOWY DWÓR (Pętla)
23:50 23:51 0:07 ...
243  -> PILCZYCE
0:07 0:07 0:07 ...
243  -> Księże Wielkie
23:47 23:47 0:07 ...
245  -> PRACZE ODRZAŃSKIE
23:37 23:37 0:07 ...
246  -> Zajezdnia Obornicka
0:07 0:07 0:07 ...
251  -> LITEWSKA
0:07 0:07 0:07 ...
253  -> Zajezdnia Obornicka
0:07 0:07 0:07 ...
255  -> SĘPOLNO
0:07 0:07 0:07 ...
255  -> Iwiny (Rondo)
0:07 0:07 0:07 ...
259  -> WOJNÓW (pętla)
23:37 23:37 0:07 ...
33  -> SĘPOLNO
0:07 0:07 0:07 ...
33  -> PILCZYCE
0:07 0:07 0:07 ...
900L  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:32 0:07 0:07 ...
900L  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:32 0:07 0:07 ...
900P  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:50 0:07 0:07 ...
900P  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:47 0:07 0:07 ...
901  -> SIECHNICE - OSIEDLE
23:40 0:07 0:07 ...
901  -> SIECHNICE - OSIEDLE
23:40 0:07 0:07 ...
904  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:57 0:07 0:07 ...
904  -> Łozina - skrzy.
0:07 0:07 0:07 ...
910  -> ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
0:07 0:07 0:07 ...
910  -> ŻERNIKI WROCŁAWSKIE
0:07 0:07 0:07 ...
914  -> Pruszowice
0:07 0:07 0:07 ...
914  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:07 0:07 0:07 ...
914a  -> Kamień Jantarowa
0:07 0:07 0:07 ...
914a  -> Kamień Brylantowa
0:07 0:07 0:07 ...
924  -> Kamień Diamentowa
0:07 0:07 0:07 ...
924  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:07 0:07 0:07 ...
D  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
0:07 0:07 0:07 ...
D  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:07 0:07 0:07 ...
K  -> KAMIEŃSKIEGO (Pętla)
0:07 0:07 0:07 ...
K  -> GAJ - pętla
23:31 23:31 0:07 ...
N  -> LITEWSKA
0:07 0:07 0:07 ...
N  -> PETRUSEWICZA
0:07 0:07 0:07 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
23:22 11 GRABISZYŃSKA (Cmentarz) normalny 10022   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:23 2 KRZYKI normalny 10032   Zobacz trasę linii 2 na mapie
23:23 3 KSIĘŻE MAŁE normalny 10031   Zobacz trasę linii 3 na mapie
23:23 3 Zajezdnia GAJ normalny 10032   Zobacz trasę linii 3 na mapie
23:23 11 KROMERA normalny 10021   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:23 11 KROMERA normalny 10021   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:23 110 Zajezdnia Obornicka normalny 10123 Solo Zobacz trasę linii 110 na mapie
23:29 10 BISKUPIN normalny 10031   Zobacz trasę linii 10 na mapie
23:31 K GAJ - pętla pospieszny 10126   Zobacz trasę linii K na mapie
23:31 K GAJ - pętla pospieszny 10126   Zobacz trasę linii K na mapie
23:32 900L GALERIA DOMINIKAŃSKA strefowy 10121 Solo Zobacz trasę linii 900L na mapie
23:32 900L GALERIA DOMINIKAŃSKA strefowy 10121 Solo Zobacz trasę linii 900L na mapie
23:33 5 Zajezdnia GAJ normalny 10032   Zobacz trasę linii 5 na mapie
23:33 114 GALERIA DOMINIKAŃSKA normalny 10119 Solo Zobacz trasę linii 114 na mapie
23:39 9 Zajezdnia GAJ normalny 10022   Zobacz trasę linii 9 na mapie
23:39 110 Zajezdnia Obornicka normalny 10123 Solo Zobacz trasę linii 110 na mapie
23:41 11 pl. Orląt Lwowskich normalny 10022   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:42 3 Zajezdnia GAJ normalny 10031 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 3 na mapie
23:42 11 GRABISZYŃSKA (Cmentarz) normalny 10022   Zobacz trasę linii 11 na mapie
23:43 3 Zajezdnia GAJ normalny 10032   Zobacz trasę linii 3 na mapie