Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 21-07-2019

Rozkład jazdy przystanku Eureka

Rozkład jazdy przystanku Eureka

Węzeł przystankowyEureka Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

2  -> KRZYKI
21:46 21:53 22:06 ...
2  -> BISKUPIN
21:43 21:46 21:59 ...
5  -> OPORÓW
21:49 21:59 22:09 ...
5  -> KSIĘŻE MAŁE
21:49 22:09 22:29 ...
8  -> TARNOGAJ
21:42 21:42 22:02 ...
8  -> ZAWALNA
21:47 21:50 21:52 ...
9  -> SĘPOLNO
21:41 21:41 21:44 ...
9  -> Uniwersytet Ekonomic...
21:42 22:02 22:22 ...
106  -> PORT LOTNICZY
21:47 21:47 21:52 ...
11  -> GRABISZYŃSKA (Cmenta...
21:54 21:59 22:14 ...
11  -> KROMERA
21:43 21:59 22:00 ...
114  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
21:45 22:15 22:20 ...
120  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
22:36 23:36 0:05 ...
148  -> LEŚNICA
21:41 21:42 22:11 ...
149  -> KUŹNIKI
21:53 22:02 22:23 ...
241  -> NOWY DWÓR (Pętla)
23:51 23:52 23:52 ...
243  -> PILCZYCE
0:05 0:05 0:05 ...
243  -> Księże Wielkie
23:44 23:45 23:45 ...
245  -> KOZANÓW
0:05 0:05 0:05 ...
246  -> Zajezdnia Obornicka
0:05 0:05 0:05 ...
251  -> LITEWSKA
0:05 0:05 0:05 ...
253  -> Zajezdnia Obornicka
0:05 0:05 0:05 ...
255  -> SĘPOLNO
0:05 0:05 0:05 ...
255  -> Iwiny (Rondo)
0:05 0:05 0:05 ...
259  -> Wojszycka
0:05 0:05 0:05 ...
406  -> PORT LOTNICZY
0:05 0:05 0:05 ...
409  -> LEŚNICA
21:50 22:20 22:50 ...
75  -> KSIĘŻE MAŁE
21:55 22:15 22:35 ...
75  -> OSOBOWICE
21:54 22:14 0:05 ...
900L  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:05 0:05 0:05 ...
900L  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:05 0:05 0:05 ...
A  -> RACŁAWICKA (pętla)
21:42 21:52 22:12 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
21:41 9 SĘPOLNO normalny 10222   Zobacz trasę linii 9 na mapie
21:41 9 SĘPOLNO normalny 10222 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 9 na mapie
21:41 148 LEŚNICA normalny 10333   Zobacz trasę linii 148 na mapie
21:42 8 TARNOGAJ normalny 10221   Zobacz trasę linii 8 na mapie
21:42 8 TARNOGAJ normalny 10221 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 8 na mapie
21:42 9 Uniwersytet Ekonomiczny normalny 10221 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 9 na mapie
21:42 9 PARK POŁUDNIOWY normalny 10221 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 9 na mapie
21:42 148 LEŚNICA normalny 10333   Zobacz trasę linii 148 na mapie
21:42 149 NOWY DWÓR (Pętla) normalny 10333   Zobacz trasę linii 149 na mapie
21:42 A RACŁAWICKA (pętla) pospieszny 10333 Solo Zobacz trasę linii A na mapie
21:43 2 BISKUPIN normalny 10222 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 2 na mapie
21:43 11 KROMERA normalny 10222   Zobacz trasę linii 11 na mapie
21:44 9 SĘPOLNO normalny 10222   Zobacz trasę linii 9 na mapie
21:45 114 GALERIA DOMINIKAŃSKA normalny 10333 Solo Zobacz trasę linii 114 na mapie
21:46 2 KRZYKI normalny 10221 Linia obsługiwana przez składy dwuwagonowe Zobacz trasę linii 2 na mapie
21:46 2 BISKUPIN normalny 10222   Zobacz trasę linii 2 na mapie
21:46 110 GALERIA DOMINIKAŃSKA normalny 110222 Solo Zobacz trasę linii 110 na mapie
21:46 110 GALERIA DOMINIKAŃSKA normalny 110222 Solo Zobacz trasę linii 110 na mapie
21:47 8 ZAWALNA normalny 10222   Zobacz trasę linii 8 na mapie
21:47 106 PORT LOTNICZY normalny 10333   Zobacz trasę linii 106 na mapie