Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 22-04-2019

Rozkład jazdy przystanku C.H. Korona

Rozkład jazdy przystanku C.H. Korona

Węzeł przystankowyC.H. Korona Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

118  -> SĘPOLNO
0:31 0:31 0:33 ...
118  -> RĘDZIN
22:58 0:31 0:31 ...
121  -> Kiełczowska (Cmentarz)
20:37 21:31 0:31 ...
121  -> Reja
20:51 0:31 0:31 ...
128  -> PILCZYCE
20:46 21:16 21:46 ...
128  -> ZAKRZÓW
20:50 21:20 21:50 ...
130  -> PAWŁOWICE (Widawska)
20:36 21:06 21:36 ...
130  -> POLANOWICE
20:36 21:10 21:31 ...
131  -> Reja
0:31 0:31 0:33 ...
131  -> LITEWSKA
0:31 0:31 0:33 ...
141  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
0:31 0:31 0:33 ...
141  -> Reja
0:31 0:31 0:33 ...
241  -> Zajezdnia Obornicka
0:31 0:31 0:33 ...
251  -> Zajezdnia Obornicka
0:31 0:31 0:33 ...
251  -> LITEWSKA (Pętla)
0:31 0:31 0:33 ...
331  -> LITEWSKA (Pętla)
0:31 0:31 0:33 ...
331  -> LITEWSKA (Pętla)
0:31 0:31 0:33 ...
904  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:31 0:31 0:33 ...
904  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
22:01 0:31 0:31 ...
911  -> PL. GRUNWALDZKI
22:47 23:47 0:31 ...
911  -> PL. GRUNWALDZKI
0:31 0:31 0:33 ...
914  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:31 0:31 0:33 ...
914  -> Pruszowice
21:45 0:31 0:31 ...
914a  -> Kamień Jantarowa
0:31 0:31 0:33 ...
914a  -> Kamień Brylantowa
0:31 0:31 0:33 ...
921  -> Brzezia Łąka Główna ...
0:31 0:31 0:33 ...
921  -> PL. GRUNWALDZKI
21:50 0:31 0:31 ...
924  -> Kamień Diamentowa
0:31 0:31 0:33 ...
924  -> Domaszczyn Kościół
0:31 0:31 0:33 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
20:36 118 SĘPOLNO normalny 24129 Solo Zobacz trasę linii 118 na mapie
20:36 130 PAWŁOWICE (Widawska) normalny 24107 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
20:36 130 POLANOWICE normalny 24110 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
20:37 121 Kiełczowska (Cmentarz) normalny 24107 Solo Zobacz trasę linii 121 na mapie
20:38 921 Oleśniczka strefowy 24107 Autobus Midi Zobacz trasę linii 921 na mapie
20:45 904 Łozina - skrzy. strefowy 24107 Solo Zobacz trasę linii 904 na mapie
20:46 128 PILCZYCE normalny 24110   Zobacz trasę linii 128 na mapie
20:50 128 ZAKRZÓW normalny 24107   Zobacz trasę linii 128 na mapie
20:51 121 Reja normalny 24110 Solo Zobacz trasę linii 121 na mapie
21:00 914 GALERIA DOMINIKAŃSKA strefowy 24108 Autobus Midi Zobacz trasę linii 914 na mapie
21:06 130 PAWŁOWICE (Widawska) normalny 24107 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
21:10 130 POLANOWICE normalny 24110 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
21:15 118 RĘDZIN normalny 24108 Solo Zobacz trasę linii 118 na mapie
21:16 128 PILCZYCE normalny 24110   Zobacz trasę linii 128 na mapie
21:19 118 SĘPOLNO normalny 24129 Solo Zobacz trasę linii 118 na mapie
21:20 128 ZAKRZÓW normalny 24107   Zobacz trasę linii 128 na mapie
21:21 121 Zajezdnia Obornicka normalny 24110 Solo Zobacz trasę linii 121 na mapie
21:31 121 Kiełczowska (Cmentarz) normalny 24107 Solo Zobacz trasę linii 121 na mapie
21:31 130 POLANOWICE normalny 24110 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
21:36 130 PAWŁOWICE (Widawska) normalny 24107 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie