Wyszukiwarka połączeń, rozkłady jazdy, planowanie trasy, jak dojechać komunikacją miejską we Wrocławiu

Wrocław, miasto spotkań
Aktualizacja rozkładów 17-07-2019

Rozkład jazdy przystanku Brücknera

Rozkład jazdy przystanku Brücknera

Węzeł przystankowyBrücknera Zmień

Linie regularne kursujące z przystanku z najbliższymi odjazdami

118  -> RĘDZIN
23:00 23:00 23:00 ...
118  -> SĘPOLNO
23:05 23:06 0:53 ...
121  -> Kiełczowska (Cmentarz)
0:53 0:53 1:03 ...
121  -> Reja
0:53 0:53 1:03 ...
128  -> ZAKRZÓW
22:47 22:49 23:15 ...
128  -> PILCZYCE
22:47 0:53 0:53 ...
130  -> POLANOWICE
22:39 23:01 23:04 ...
130  -> PAWŁOWICE (Widawska)
23:01 23:02 0:53 ...
131  -> LITEWSKA
23:16 23:43 0:53 ...
131  -> Reja
22:45 22:57 23:25 ...
141  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
22:55 0:53 0:53 ...
141  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
22:46 0:53 0:53 ...
251  -> LITEWSKA
0:18 0:53 0:53 ...
251  -> Zajezdnia Obornicka
0:53 0:53 1:03 ...
331  -> Reja
0:53 0:53 1:03 ...
331  -> LITEWSKA (Pętla)
0:53 0:53 1:03 ...
904  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
23:45 0:53 0:53 ...
904  -> Łozina - skrzy.
22:53 0:53 0:53 ...
911  -> PL. GRUNWALDZKI
0:53 0:53 1:03 ...
911  -> Bielawa
0:53 0:53 1:03 ...
914  -> Pruszowice
0:53 0:53 1:03 ...
914  -> GALERIA DOMINIKAŃSKA
0:53 0:53 1:03 ...
914a  -> Kamień Jantarowa
0:53 0:53 1:03 ...
914a  -> Kamień Brylantowa
0:53 0:53 1:03 ...
921  -> PL. GRUNWALDZKI
0:53 0:53 1:03 ...
921  -> Oleśniczka
0:53 0:53 1:03 ...
924  -> Kamień Diamentowa
0:53 0:53 1:03 ...
924  -> Domaszczyn Kościół
0:53 0:53 1:03 ...
D  -> OSIEDLE SOBIESKIEGO
22:41 23:09 0:53 ...
D  -> CENTRUM HURTU UL. GI...
0:53 0:53 1:03 ...
N  -> LITEWSKA
22:41 22:57 23:31 ...
N  -> PETRUSEWICZA
23:08 0:53 0:53 ...

Odjazdy z przystanku

 

Odjazd Linia Kierunek Typ linii Słupek Przypisy
22:39 130 POLANOWICE normalny 24106 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
22:39 130 KRZYŻANOWICE normalny 24106 Solo Zobacz trasę linii 130 na mapie
22:41 D OSIEDLE SOBIESKIEGO pospieszny 24133   Zobacz trasę linii D na mapie
22:41 N LITEWSKA pospieszny 24105 Solo Zobacz trasę linii N na mapie
22:42 D Zajezdnia Obornicka pospieszny 24106   Zobacz trasę linii D na mapie
22:45 128 Zajezdnia Obornicka normalny 24106   Zobacz trasę linii 128 na mapie
22:45 131 Reja normalny 24134 Solo Zobacz trasę linii 131 na mapie
22:46 141 OSIEDLE SOBIESKIEGO normalny 24133   Zobacz trasę linii 141 na mapie
22:47 128 ZAKRZÓW normalny 24105   Zobacz trasę linii 128 na mapie
22:47 128 PILCZYCE normalny 24106   Zobacz trasę linii 128 na mapie
22:49 128 ZAKRZÓW normalny 24105   Zobacz trasę linii 128 na mapie
22:51 D PETRUSEWICZA pospieszny 24134 Solo Zobacz trasę linii D na mapie
22:53 904 Łozina - skrzy. strefowy 24105 Solo Zobacz trasę linii 904 na mapie
22:54 131 LITEWSKA (Pętla) normalny 24133 Solo Zobacz trasę linii 131 na mapie
22:54 911 Piecowice strefowy 24133 Autobus Midi Zobacz trasę linii 911 na mapie
22:54 N Zajezdnia Obornicka pospieszny 24106   Zobacz trasę linii N na mapie
22:55 141 OSIEDLE SOBIESKIEGO normalny 24133   Zobacz trasę linii 141 na mapie
22:55 141 Zajezdnia Obornicka normalny 24106   Zobacz trasę linii 141 na mapie
22:57 131 Reja normalny 24134 Solo Zobacz trasę linii 131 na mapie
22:57 N LITEWSKA pospieszny 24105 Solo Zobacz trasę linii N na mapie